Sunduğumuz Çözümler / Hizmetler

Reklam

TürkRC.com ‘a reklam vermek ve reklam çeşitleri hakkında bilgi almak için gokay@turkrc.com adresiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde gizli reklam uygulanmamaktadır. Tanıtım ve reklam içerikli makaleler ziyaretçilerin reklam olduğunu anlayacağı şekilde işaretlenir.

Teknik Servis

İlk amacımız herkesin kendi aracı ile uğraşarak ayarlayabilmesi ve sorunları çözebilmesidir. Bu nedenle iletişim kanallarımız ile bize ulaştığınızda her sorunuza memnuniyetle cevap vermeye çalışıyoruz.

Tüm çabalarımıza rağmen hala aracınızı bize göndermek istiyorsanız gokay@turkrc.com’dan iletişim sağayabilirsiniz. Fakat her zaman her aracı kabul etmediğimizi önceden belirtmek istiyorum.

Şasi Kurulumu ve Ayar

Sıfır bir kit aldındığında kurulum aşaması pek çok kişinin gözünü korkutabilir. Aslında kitapçıkların rehberliğinde kolaylıkla bir şasinin kurulumu gerçekleştirilebilir. Eğer kurulum için yeterli ekipmanınız yoksa ve başkasının kurulum yapmasını istiyorsanız yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlik / Gösteri

TürkRC, çeşitli RC ekipleri ile iletişim halindedir. Eğer etkinliğiniz için bir RC gösterisi planlıyorsanız ve desteğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.