Steam Black Friday İndirimleri Başladı

Lider oyun platformu Steam bu black friday’de de göz kamaştıran indirimler sunuyor. 9 Kasım salı günü 23:00’e kadar yüzlerce oyunda indirim sürecek. Biz RC meraklılarının ilgisini çekebilecek oyunlardaki indirimlere birlikte göz atalım.

RC Araba tutkunlarının yakından tanıdığı bir isim var karşımızda. VRC Pro. Daha önce tüm detaylarını VRC-Pro : RC Arabanıza Bilgisayarda Hükmedin isimli yazımızda paylaştığımız oyun , bir RC araba simülasyonu. Onroad , Offroad , Rally gibi kategorilerde toplam 25 araç ile 75’den fazla pistte gerçekçi bir RC deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Sahip olduğu multiplayer özellikleri ile ister arkadaşlarınızla isterseniz de dünyadaki diğer VRC oyuncularıyla yarışabilir ve yarış istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında yarış sezonunun bitmesi ve hava koşullarının kötüleşmesiyle RC’den uzak kalınan dönemlerde VRC-Pro, bizim için önemli bir eğlence aracıydı. Fakat pandemi ile birlikte önemini daha iyi anladık. Evlere kapandığımız günlerde TürkRC VRC Şampiyonası yarışlarını başlatarak biraz da olsa RC tutkumuzu devam ettirmiştik.

İşte bu yüzden VRC Pro ile ilgili her gelişmeyi yakından takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğiniz üzere VRC’yi kendi RC araba kumandanızla kullanmak için bir adaptöre ihtiyacınız var. Bu adaptörün nasıl yapıldığını VRC Adaptörü Nasıl Yapılır? yazımızda detaylıca açıklamıştık. Bunun haricinde tabiki oyuna ihtiyacımız olacak. VRC Pro çeşitli DLC paketlerine sahip çok kapsamlı bir simülasyon. Çeşitli araç türlerini ve pistleri ek paket olarak almak gerekiyor. Bu sayede hiç kullanmak istemeyeceğiniz paketlere para vermenize gerek kalmıyor. Fakat Black Friday gibi kampanya dönemlerinde yapılan büyük indirimler tüm paketleri almak için doğru bir zaman olabilir.

Eğer siz de sanal RC yarışlarına meraklıysanız %50 ye varan bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

VRC Pro

RC uçuş simulatörlerinden biri olan aerofly RC 8 fiyatı %20 indirimde.

aerofly RC 8

Liftoff FPV Drone simulatörü yüzde 10 ve yüzde 19 seçenekleriyle.

Liftoff

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.