Slidelogy High Stability Gyro İnceleme

Yeni başlayan sürücüler, genellikle elektronik arayışlarında daha düşük bütçelerde “iş görür” parçalar arıyorlar. Haklı olarak daha yeni adım attığınız bir hobiye yüksek rakamlar vermek çoğumuz için mantıklı gelmeyecektir. 24 USD civarında diğer gyrolara göre düşük fiyatıyla Slidelogy, yeni başlayanların vazgeçilmezi diyebiliriz.

Performans

Gyro üzerinde bulunan en kullanışlı özellik,kumandanızın 3. kanal kontrolünden gyronuzun tepki kuvvetini ayarlayabileceğiniz ek port. Bu port sayesinde ayar yapacağınız zaman her seferinde aracınızı elinize alıp tekrar tekrar üstündeki tuşu çevirmeniz gerekmiyor. Ayrıca gyro üzerinde dijital ve analog servolar için butonlar bulunuyor. bu butonlar sayesinde kullandığınız servo tipine göre seçim yapabiliyorsunuz. Gyronun en ilgi çekici özelliklerinden biri ise ucuz fiyatına rağmen alüminyum kasaya sahip olması. Alüminyum kasasıyla birlikte kullanıcıya mavi, kırmızı, pembe ve turuncu olarak dört farklı renk seçeneği sunuyor.

Sonuç

Tabi ki ucuzluğun getirdiği dezavantajlar da mevcut. Eğer düşük seviye bir kumanda-alıcı ikiliniz var ve gyro seviyesi yüksekte kullanıyorsanız; gyro, tepkilere zamanında cevap veremiyor ve titreme yapmaya başlıyor. Yeni başlayan birinin düşük seviyelerde kullanamayacağını göz önünde bulundurduğumuzda, gerçekten sinir bozucu bir durum olabiliyor. Ayrıca kullandığınız servo çok eski ise, yine bu tip titremelerin daha sık gerçekleştiğini gözlemledik. Yine de, fiyatına göre ortalama bir elektronikle kullandığınız zaman görevini gayet güzel yerine getiriyor. Şık görünümlü, şasinize uyumlu fiyat/performans ürünü bir gyro arıyorsanız gerçekten ucuz denilebilecek Slidelogy güzel bir tercih olacaktır.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yoruma kapalı.