Cody King Serpent Takımında

Serpent yeni yayınladığı resmi duyurusunda eski IFMAR 1/8 Buggy Dünya Şampiyonu Cody King’i fabrika ekibine dahil ettiğini duyurdu. Eski HB  yarış pilotu olan Cody daha önce bıraktığını ilan etmişti fakat Serpent’in Cobra araçları ile geri dönüyor.

Cody King Serpent

Cody Serpent’te ki günlerine öncelikle 1/8 ölçekli offroad platformunda Buggy (GP-EP), Truggy (GP-EP) ile başlayacak. Daha sonra ise 2. aşama olarak 1/10 ölçekli 2 ve 4 çeker Spyder serisi ile yarışmaya devam edecek. ABD’de ve yurtdışındaki tüm büyük offroad yarışları, Neo ve IFMAR WC de dahil olmak üzere Cody’nin yarış takviminde olacak. Cody; Neo Race ve IFMAR Worlds de dahil olmak üzere ABD ve yurtdışındaki tüm büyük yarışlar için şöyle demişti;

Serpent araçlarının ilk izlenimi harika idi! Parçaların kalitesi, şimdiye kadar çalıştıklarımın en iyisidir. İlk setimi ise geçen hafta topladım ve şaşırtıcı bir şekilde sorunsuzca bir araya geldi. Yaklaşık 2 aydır arabaları kullanıyordum ve onlarla zaten çok rahat hissediyorum. Araçlar üzerinde çalışmak o kadar kolay ki pratikte giderken her geçen gün daha iyi ve daha iyi olur.

Tüm büyük yarışlara katılmayı planlıyorum. Kesinlikle kendilerinde olacağım. Nitro Challenge, Silver State, NeoBuggy ve Dünya Şampiyonaları. Yerel yarışlar için ise JBRL, TNT ve grass roots gibi tüm seri yarışları yapacağım.

Daha fazlası için;
http://www.serpent.com/news/14027/Team:–Cody-King-from-USA-joins-Team-Serpent-Offroad.html

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.