Mugen Seiki MBX8

Mugen Seiki buggy serisi olan MBX'in 2018 modelini duyurdu. Mugen'in yeni aracı bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Mugen Seiki MBX8 Detayları

YENİ MBX8’in sunabileceği pek çok yenilik var! Daha dayanıklı, daha fazla ivmeye sahip, daha uzun ömürlü, daha kolay sürüşe sahi ve oldukça da hafif. Yeni Mugen Seiki MBX8 buggy Dünyada ki en iyi sürücüler tarafından test edilmiş ve geliştirilmiştir.

Mugen Seiki MBX8

Mugen Seiki MBX8 Şasi

MBX8 şasi, engebeli koşullar altında, viraj çıkışında çekiş ve dengeyi geliştiren yeni bir tasarıma sahiptir. Direksiyon direği, daha kolay bakım için MBX8 şasisinde de anahtarı buluyor.

Mugen Seiki MBX8

Mugen Seiki MBX8 Mugen Seiki MBX8

Mugen Seiki MBX8

Diferansiyel ve Aktarma Organları

Yüksek Çekiş Farklılıkları MBX8’de bulunur. Mugen Seiki HTD artan hızlanma, daha uzun çalışma süresi ve daha tutarlı kullanım sağlıyor. Engebeli koşullarda HTD’ler aynı zamanda kararlılığı, çekişi ve iyileşmeyi artırır. HTD, uzun ana olaylar sırasında tutarlılığı artırmak için yeni bir hacim fark kabına sahiptir. Bu, engebeli ve düşük tutuş koşullarında zaman ritmi bölümlerinin daha kolay olmasını sağlar, çekiş gücünü artırmaya yardımcı olur.

Mugen Seiki MBX8

Yeni düz kesilmiş 13T konik dişli ve 44T konik dişli.Yeni düz kesim konik ve konik dişliler hızlanma, çalışma süresi ve verimliliği artırır. Serbest ve verimli çalışan bir aktarma organı viraj alırken hızları da artıracaktır.

Mugen Seiki MBX8 Hafif ve Tek Parça Tasarımlı Kanat Montaj Yuvası

Mugen Seiki MBX8

Yeni hafif tek parça kanat kiti aracın ağırlık merkezini düşürür. Kanat ve kanat mesnedinin konumu araç performansını iyileştirmek için optimize edilmiştir. Kanat montaj yüksekliği ayarlanabilir. Bu, şok kulesi üzerindeki yuvayı kaldırarak veya indirerek aracın arkasındaki aşağı kuvvetini kontrol etmenizi sağlar.

Mugen Seiki MBX8 Hafif ve Yüksek Bastırma Kuvvetli Kanat

Yeni IFMAR standartlarına uygun kanat oldukça hafiftir ve iniş kuvveti ve sağlamlığı ile inanılmaz derecede tasarruf sağlar. Kanadın alt kısmı, ağırlığı azaltmak için yeni bir tasarım kullanıyor ve ek iniş gücü yaratıyor.

Mugen Seiki MBX8

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.