MCD XS5 Max Modeli Tanıtıldı

1/5 RC model araba üreticilerinin en iyilerinden biri olan MCD yeni modeli olan XS5-Max’ı tanıttı. MCD yeni aracını işte bu cümleler ile tanıttı.

Yeni süper otomobil gövde tasarımımız XS5-Max’ı gururla sunarız. XS5-MAX, orta motor supercar oranlarında 1: 1 ölçekli gerçekçilikle tasarlanmıştır. XS5-Max modelini gelişmiş modelleme teknikleriyle geliştirdik. Sofistike ve inceltme, gövdeyi yaratırken ana ilham anahtar kelimelerdi. Önden arkaya kayan bükümlü yanal yüzeyler hem dikey ,hem de yatay olarak dinamik bir tasarım dili oluşturdu. Geniş kaslı çamurluklar, alçak tavan çizgisi ve dikey farlar gibi stil özellikleri güçlü bir duruş oluşturmanıza yardımcı oldu. Şekillendirme çalışmalarının yanı sıra, ön ve arkada dengeli bir bastırma kuvveti oluşturarak viraj performansını arttırmak için özel bir efor harcadık.

XS5-Max ,Pro versiyonuda mevcuttur. Pro, bir Barracuda Tune Pipe, 7075 alaşımlı Maks. Şasi, alaşımlı şok tüpleri, alaşımlı motor taşıyıcı plaka, alaşımlı arka sertleştirici, bilyalı rulman ackerman plakası, alaşımlı şaft taşıyıcı seti, 7075 alaşımlı ön ve arka geniş çok delikli kuleler, ön ve arka alaşım salıncaklı tutucular, ön ve ön LSD, merkez kilitli, arka açık diferansiyelleri içermektedir.

MCD araçlarının benzersiz bir özelliği, MCD modellerinizi herhangi bir modele kolayca dönüştürebilmenizi sağlayan dönüştürülebilirliktir. XR5-Max’tan XS5-Max’a veya daha kısa dingil mesafesi modelleri XS5 ve XR5’ten XS5-Max’e. Arazi araçlarınızı bile XS5-Max’e dönüştürebilirsiniz.
XS5-Max Pro, pencere çerçeveleri ve lambaları içeren temel bir çıkartma seti ile birlikte gelir. İsteğe bağlı Grafik Çıkartma Seti, fotoğraflarda gösterildiği gibi yarış tarzı renkli grafikleri içerir.

MCD Racing

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.