Mugen Seiki MTX7 ‘nin Tüm Detayları Açıklandı

Mugen Seiki Racing yeni 1/10 nitro onroad şasisi olan MTX7’nin tüm detaylarını ve fotoğraflarını yayınladı. MTX7 kiti, iyi bir nitro onroad arac yaratmak için süspansiyon, direksiyon ve ayarlanabilirlik konularında birçok üst düzey iyileştirmeye sahip. Yeni özelliklerden bazıları arasında yeni bir arka bulkhead, şasi, bulkhead gear shaft, üst ön kol ve servo koruyucu bulunmakta. MTX7 ,daha fazla arka yol tutuşuna, daha dengeli ve daha ayarlanabilir bir direksiyon düzeneğine sahip.

  • Arka yol tutuş ve stabilitede iyileşme, arka alt kolları MRX6’ya benzer şekilde doğrudan arka bulkhead üzerine monte eden yeni tasarımdan geliyor.
  • Yeni LCG (düşük ağırlık merkezi) arka bulkhead ve bulkhead dişlisi mili (L / R) ağırlık merkezini düşürdü ve MTX7’yi yüksek hızlarda ve yön değiştirirken daha stabil hale getirdi.
  • Yeni alüminyum servo koruyucu, daha fazla hassasiyet ve doğrudan direksiyon hissi vermeyi amaçlıyor.
  • Yeni alüminyum ön üst kol desteği sayesinde artık direksiyon tepkisi için daha fazla ayar imkanı sunuluyor. Artık üst kol braketinin yüksekliğini ve üst kolların uzunluğu ayarlanabilmekte. Bu özellik, MTX7’yi çeşitli pist koşullarına göre ayarlama konusunda daha fazla seçenek sunuyor.
  • Dar viraj ve düşük yol tutuş koşullarında direksiyon açısını artırmak için ön şaftlar ve pivot toplar değiştirildi.
  • Mugen Seiki MTX7 için diğer yeni parçalar ve özellikler ; şasi, ön viraj denge çubuğu, arka diferansiyel kutusu, arka süspansiyon kulesi, alıcı kutusu ve ön üst kollar.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.